Екип

  • Директор на детската градина

     

  •  

    Педагогически персонал

     

  •  

    Изабел Дойчинова – заместник директор, магистър по Образователен мениджмънт с II ПКС

    Валентина Колчева – учител (заместник) , бакалавър по „ПНУП“

    Галина Лозанова – старши учител, магистър по ПНУП с ІIІ ПКС

    Лилия Борисова – старши учител, магистър по ПНУП с ІIІ ПКС

    Виктория Александрова – учител, бакалавър по „ПНУП”

    Светла Иванова – старши учител, магистър по „ПНУП ”с І ПКС

    Петранка Вълева – старши учител, магистър по „ПНУП” с І ПКС

    Събина Попянева – учител, магистър по „ПНУП” с III ПКС

    Валентина Димитрова – старши учител (заместник), професионален бакалавър по  „ПУП”

    Анета Вълчева – старши учител (заместник), професионален бакалавър по ПУП”

    Донка Христова – старши учител, професионален бакалавър по „ПУП”

    Генка Нанкинска – учител, професионален бакалавър по „ПУП”

    Бонка Лилова – старши учител, бакалавър по „ПНУП”

    Антонина Серафимова – учител,  магистър по „ПНУП”

    Мила Атанасова – учител, магистър по „ПНУП”

    Лозинка Еленкова – старши учител, професионален бакалавър по „ПУП”

    Ирена Иванова-Младенова –  старши учител , магистър по „ПНУП” с IV ПКС

    Даниела Шамова – старши учител, магистър по „ПНУП ” с II ПКС

    Цветелина Стойчева – учител, магистър по „ПНУП” с III ПКС

    Илка Пенова – старши учител,магистър по „ПУП“ с ІІ ПКС

    Красимира Крумова – учител, магистър по „ПНУП” с V ПКС

    Диана Николова – учител, магистър по „ПНУП” с V ПКС

    Зорница Илиева – учител, магистър по „ПНУП” с V ПКС

    Каролина Борисова – учител, магистър по „ПНУП”

    Цветелина Младенова – учител, бакалавър по „ПНУП”

    Венцислава Радулова – учител, бакалавър по „ПНУП”

    Борислава Налджиева  – учител,  бакалавър по „ПНУП” 

    Хубена Хинкова – старши учител, магистър по ПНУП, с ІІ ПКС

    Ива Бумбарска –  учител, бакалавър по „ПНУП” 

    Пепа Жечева – учител, магистър по „ПНУП“

    Габриела Минчева – учител, бакалавър по „ПНУП” 

    Наталия Бакиева – учител, магистър по „ПНУП“ с IV ПКС

    Галица Недева – учител, магистър по „ПНУП“

    Маргарита Димитрова – учител, магистър по „ПНУП“

    Славейка Сотирова– старши учител , магистър по ПУП с II ПКС

    Даниела Ковачева – учител, магистър по „ПНУП“ с V ПКС

    Радка Кирилова – учител, бакалавър ПНУП

    Лидия Иванова –  учител, бакалавър по ПУП 

    Димитринка Еленкова –  учител , магистър по ПНУП

    Йоанна Дамова – учител по музика, магистър по „Музикална педагогика”с V ПКС

    Илонка Иванова – психолог, доктор по детско-юношеска и училищна психология

    Екатерина Трайкова – логопед, магистър по логопедия с II ПКС

    Силвия Цончева –  ресурсен учител, бакалавър по специална педагогика с IV ПКС

    Станислава Мешинкова – логопед, бакалавър по логопедия

  •  Друг персонал

     

    Надежда Калеевска – счетоводител

    Гергинка Керезова – ЗАС

    Радка Добринова – домакин

    Ангелина Николова – помощник-възпитател

    Марияна Шопова – помощник-възпитател

    Илияна Бачева – помощник-възпитател

    Василка Иванова – помощник-възпитател

    Елка Гергинова – помощник-възпитател

    Светла Пейкова  – помощник-възпитател

    Елисавета Манасиева – помощник-възпитател

    Донка Симеонова – помощник-възпитател

    Гълъбина Христова –  помощник-възпитател

    Анета Ядкова – помощник-възпитател

    Петя Гроздева – помощник-възпитател

    Боряна Сеизова – помощник-възпитател

    Асие Талибова – помощник-възпитател

    Розалия Кьосева – помощник-възпитател

    Димитринка Георгиева –помощник-възпитател

    Силвия Личева – помощник-възпитател

    Иванка Дончева – помощник- възпитател

    Юлия Тодорова – помощник-възпитател

    Снежана Велкова – помощник-възпитател

    Илиана Димова – помощник-възпитател

    Десислава Добринова –помощник-възпитател

    Десислава Иванова – готвач

    Илияна Радева – помощник  готвач

    Елена  Миленова – помощник готвач

    Таня Методиева – работник в кухня

    Надка Вълкова – работник в кухня

    Камелия Кръстева- работник в кухня

    Ивайло Саравски – общ работник

    Йорданка Трифонова  – общ работник

    Веселин Станоев – общ работник

    Димитър Сарафски – РПС

    Ивайло Димитров – РПС

     

  • Медицински специалисти

     

    Пенка Дамянова – медицински специалист в детска градина

    Фани Конакчиева – медицински специалист в детска градина

    Антоанета Недкова – медицински специалист в детска градина

    Нели Бонева – медицински специалист в детска градина

    Маргарита Петкова – медицински специалист в детска ясла

    Гинка Горянова  – медицински специалист в детска ясла

    Радка Тунева – медицински специалист в детска ясла

    Петранка Георгиева – медицински специалист в детска ясла

     

     

     

  • Охрана

     

    Красимир Бояджиев – охрана – сграда -1, Агенция за сигурност и охрана Фирма „ГАРД“ ЕООД

    Илия Червенаков – охрана – сграда -2, Агенция за сигурност и охрана Фирма „ГАРД“ ЕООД