Екип

  •  

    Директор на детската градина

     

  •  

    Учители в детската градина

     

  •  

    Валентина Колчева – старши учител, бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Дора Неминска – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Галина Лозанова – старши учител, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Лилия Борисова – старши учител, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Светла Иванова – старши учител, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Петранка Вълева – учител, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Събина Попянева – учител, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Бонка Лилова – старши учител, бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Оля Горчилова – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Валентина Димитрова – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Анета Вълчева – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Донка Христова – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Бонка Лилова – старши учител, бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Татяна Калчева – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Лидия Иванова – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Лозинка Еленкова – старши учител, професионален бакалавър по „Предучилищна педагогика”

    Ирена Иванова – учител , магистър по „Предучилищна педагогика”

    Даниела Шамова – учител, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Изабел Дойчинова – учител, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Йоанна Дамова – учител по музика, магистър по „Предучилищна педагогика”

    Илонка Иванова – психолог, магистър по детско-юношеска и училищна психология

    Лиляна Иванова – логопед, магистър по логопедия

  •  Друг персонал в детската градина

     

    Надежда Калеевска – счетоводител

    Гергинка Керезова – ЗАС

    Ангелина Николова – помощник-възпитател

    Таня Методиева – помощник-възпитател

    Илияна Бачева – помощник-възпитател

    Валентина Николова – помощник-възпитател

    Даниела Ковачева – помощник-възпитател

    Елисавена Манасиева – помощник-възпитател

    Донка Симеонова – помощник-възпитател

    Албена Джумерска – помощник-възпитател

    Анета Ядкова – помощник-възпитател

    Цветелина Стойчева – помощник-възпитател

    Силвия Цончева – помощник-възпитател

    Силвия Латинова – помощник-възпитател

    Десислава Иванова – готвач

    Илияна Радева – пом. готвач

    Верка Тухлова – работник в кухня

    Дария Иванова – работник в кухня

    Анета Димитрова – перач

    Ивайло Димитров – общ работник

    Димитър Сарафски – РПС

     

  • Медицински специалисти

    Пенка Дамянова – медицински специалист в детска градина

    Фани Конакчиева – медицински специалист в детска градина

    Маргарита Петкова – медицински специалист в детска ясла

    Трънка Гешева – медицински специалист в детска ясла

     

  • Охрана

    Красимир Бояджиев – охранителна фирма „ВИП Секюрити ЕООД“