Екип

  • Директор на детската градина

     

  •  

    Педагогически персонал

     

  •  

    Изабел Дойчинова – заместник директор, магистър по ПУПЧЕ с англ. език с V ПКС

    Валентина Колчева – старши учител, бакалавър по ПНУП

    Галина Лозанова – старши учител, магистър по ПНУП с ІІ ПКС

    Лилия Борисова – старши учител, магистър по ПНУП с ІІ ПКС

    Светла Иванова – старши учител, магистър по „ПНУП ”с І ПКС

    Петранка Вълева – старши учител, магистър по „ПНУП” с І ПКС

    Събина Попянева – учител, магистър по „ПНУП” с V ПКС

    Валентина Димитрова – старши учител, професионален бакалавър по  „ПУП”

    Анета Вълчева – старши учител, професионален бакалавър по ПУП”

    Донка Христова – старши учител, професионален бакалавър по „ПУП”

    Бонка Лилова – старши учител, бакалавър по „ПНУП”

    Татяна Калчева – старши учител, професионален бакалавър по „ПУП”

    Лидия Иванова – старши учител, професионален бакалавър по „ПУП”

    Лозинка Еленкова – старши учител, професионален бакалавър по „ПУП”

    Ирена Иванова-Младенова –  старши учител , магистър по „ПНУП” с V ПКС

    Даниела Шамова – учител, магистър по „ПНУП ” с IV ПКС

    Цветелина Стойчева – учител, магистър по „ПНУП”

    Илка Пенова – старши учител,магистър по ПУП с ІІ ПКС

    Красимира Крумова – учител, магистър по „ПНУП”

    Диана Николова – учител, магистър по „ПНУП”

    Зорница Илиева – учител, магистър по „ПНУП”

    Каролина Борисова – учител, магистър по „ПНУП”

    Цветелина Младенова – учител, бакалавър по „ПНУП”

    Невена Стефанова – учител , бакалавър по „ПНУП”

    Венцислава Радулова – учител, бакалавър по „ПНУП”

    Вера Стоева – учител, бакалавър по „ПНУП”

    Антоанета Александрова  – старши учител,  магистър по „ПНУП” с ІІІ ПКС

    Хубена Хинкова –  учител, магистър по ПНУП, с ІІІ ПКС

    Соня Николова – старши учител, магистър по „ПНУП” с ІІ ПКС

    Зоя Ботева – старши учител, магистър по „ПНУП” с ІІ ПКС

    Наталия Бакиева – учител, магистър по „ПНУП“

    Славейка Сотирова– старши учител , магистър по ПУП с II ПКС

    Даниела Ковачева – учител, бакалавър по специална педагогика

    Горица Тодорова –  учител, магистър по ПНУП с V ПКС

    Димитринка Еленкова –  учител , бакалавър по педагогика

    Йоанна Дамова – учител по музика, магистър по „Музикална педагогика”с V ПКС

    Павел Чавдаров –  старши учител ,  магистър по „Музикална педагогика”с ІV ПКС

    Илонка Иванова – психолог, доктор по детско-юношеска и училищна психология

    Екатерина Трайкова – логопед, магистър по логопедия

    Силвия Цончева –  ресурсен учител, бакалавър по специална педагогика

  •  Друг персонал

     

    Надежда Калеевска – счетоводител

    Стефка Благоева – финансов контрольор

    Гергинка Керезова – ЗАС

    Радка Добринова – домакин

    Пламенка Петрова – помощник-възпитател

    Ангелина Николова – помощник-възпитател

    Екатерина Сергиева – помощник-възпитател

    Марияна Шопова – помощник-възпитател

    Цветанка Георгиева – помощник-възпитател

    Илияна Бачева – помощник-възпитател

    Марияна Богачова – помощник-възпитател

    Елеонора Лаковска  – помощник-възпитател

    Елисавета Манасиева – помощник-възпитател

    Донка Симеонова – помощник-възпитател

    Гълъбина Христова –  помощник-възпитател

    Анета Ядкова – помощник-възпитател

    Анета Иванова – помощник-възпитател

    Силвия Латинова – помощник-възпитател

    Иванка Дончева – помощник- възпитател

    Антоанета Коларска– помощник-възпитател

    Емилия Христова – помощник-възпитател

    Юлия Тодорова – помощник-възпитател

    Снежана Велкова – помощник-възпитател

    Камелия Борисова- помощник-възпитател

    Силвия  Личева – помощник-възпитател

    Оля Димитрова – помощник-възпитател

    Илиана Димова     – помощник-възпитател

    Елка Гергинова –помощник-възпитател

    Десислава Иванова – готвач

    Илияна Радева – помощник  готвач

    Елена  Миленова – помощник готвач

    Верка Тухлова – работник в кухня

    Дария Иванова – работник в кухня

    Таня Методиева – работник в кухня

    Ивайло Димитров – общ работник

    Петранка Петкова – общ работник

    Ваня Бирова – общ работник

    Нина Долджева – общ работник

    Веселин Станоев – общ работник

    Димитър Сарафски – РПС

    Валентин Григоров – РПС

     

  • Медицински специалисти

     

    Пенка Дамянова – медицински специалист в детска градина

    Фани Конакчиева – медицински специалист в детска градина

    Антоанета Недкова – медицински специалист в детска градина

    Нели Бонева – медицински специалист в детска градина

    Маргарита Петкова – медицински специалист в детска ясла

    Цветанка Червенкова  – медицински специалист в детска ясла

    Радка Тунева – медицински специалист в детска ясла

    Иванка Борисова – медицински специалист в детска ясла

    Станка Вълева – медицински специалист в детска ясла

     

     

  • Охрана

     

    Красимир Бояджиев – охрана – сграда -1,охранителна фирма „ВИП Секюрити ЕООД“

    Александър Константинов – охрана – сграда -2, охранителна фирма „ВИП Секюрити ЕООД“